ee gb

Alustava ettevõtja baaskoolitus 2018

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja BDA Consulting OÜ koostöös Saaremaa Arenduskeskusega (SAK) korraldavad KOOLITUSSARJA ALUSTAVALE ETTEVÕTJALE .

Koolituse kestus on 9 päeva (72 akadeemilist tundi) ning koolituse mahule lisanduvad iseseisvad kodused tööd. Koolitused toimuvad tööpäeviti.

Koolitus on ülesehitatud temaatiliste moodulitena ja peamised käsitletavad teemad on alljärgnevad:

  • 5. aprill: Mina – ettevõtja. Äriidee ja ambitsioon.Kas ettevõtlus on Sinu jaoks? Sinu äriidee ja visioon? Mida soovid saavutada?
  • 06. aprill: Ärimudeli arendamine. Strateegia. Toote/teenuse disain.Ärimudeli ja strateegia arendamine. Toote/teenuse disain. Äriplaani ja ärimudeli seosed. Oma kogemustest räägivad praktikud!
  • 19. aprill: Turundusstrateegia.Turunduse roll eesmärkide saavutamisel. Optimaalsed turundusmeetmed alustavale ettevõtjale.
  • 20. aprill: Strateegiline müük ja müügipsühholoogia.Müügi meetod sõltuvalt ärimudelist. Müügipsühholoogia. Müügiplaani koostamine.
  • 03. mai: Finantsaruanded, raamatupidamine ja tasuvusanalüüs.Arusaamine finantsaruannetest, raamatupidamisest, tasuvusanalüüsi koostamine.
  • 04. mai: Maksud ja eelarvestamineMida teha, et maksuasjad oleksid korras, MTA esitlus.
  • 17. mai: Finantsprognooside koostamine ja finantsanalüüs.Investeeringute planeerimine ja hindamine, finantsprognooside koostamine ja finantsanalüüs.
  • 18. mai: Meeskond ja juht.Juhi roll ja enesejuhtimine. Meeskond ja partnerid. Tunne oma töötajat ja/või koostööpartnerit. Arenguvestlus ja rahulolu-uuring ettevõttes.
  • 31. mai: Äriplaanide esitlused.Äriplaanide esitlused ja tagasiside. Koolitusprogrammi kokkuvõte.

Koolituse viivad läbi oma valdkonna spetsialistid ja professionaalsed koolitajad Ingelise Israel, Argo Sildvee ja Kristo Krumm. Koolituse eduka läbimise eest väljastatakse tunnistus!

Koolitused toimuvad: Kuressaare Ametikoolis, Vallimaa tn 5a, Kuressaare, kell 10.00-17.00!

Osalemistasu: 72 eurot (kogu programmi eest)

Koolituse käigus koostab osaleja äriplaani, mis on aluseks edaspidisel tegutsemisel ettevõtjana.

Koolitusele kandideerimiseks tuleb: esitada sooviavaldus, mille leiate SIIT. Täidetud ankeedi palume saata hiljemalt 26. märtsiks 2018 aadressile tiia@sasak.ee. Lisainfo telefonil 452 0572.
BDA_logo_1.jpg
eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Maakondlikud arenduskeskused LEADER_logos_UUS2.png
web by Elixir