• Saaremaa on parim koht teie ettevõtte arenguks!

Kontakt

Sihtasutus Saare Arenduskeskus

Registrikood: 90014098

Tegevusaadress: Lossi 1a, Kuressaare 93819, Saaremaa

Juriidiline aadress: Lossi 1a, Kuressaare 93819, Saaremaa

Arvelduskonto: EE552200221067884996 (SWIFT: HABAEE2X, Swedbank AS, Liivalaia 8, Tallinn, Eesti).


Saare Arenduskeskus on avatud:

  • Esmaspäev - neljapäev: 9.00 - 16.00
  • Reede: 9.00 - 12.00
  • E-post: info(ät)sasak.ee

Konsultatsiooniks palume eelnevalt aeg kokku leppida telefoni teel või e-mailitsi.

Asukoht:

Lossi 1a, Kuressaare, vallavalitsuse hoone (endine maavalitsus) peahoone taga väikeses majas. Rae poest kaubamaja suunal väljudes on SAK kontori peauks otse üle tänava!

Töötajad:

Rainer.jpg

Rainer Paenurk

Juhataja
rainer@sasak.ee
452 0574
Skype: rainer.paenurk
Tiia.jpg

Tiia Naagel

Ettevõtluskonsultant
tiia@sasak.ee
452 0572
Helje.jpg

Helje Pent

MTÜ konsultant
helje@sasak.ee
452 0573
Triin.jpg

Triin Arva

Ettevõtluskonsultant (noored), RIBS projektijuht
triin@sasak.ee
452 0557
Urmas Treiel.jpg

Urmas Treiel

Ettevõtluskonsultant Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa
urmas@sasak.ee
452 0562
Piret Pihl.jpg

Piret Pihl

Projektijuht
piret.pihl@sasak.ee
4 520 570
Sulev Alajõe.jpg

Sulev Alajõe

Lääne-Eesti investorkonsultant
Sulev.Alajoe@eas.ee
5112 878
Maale Elama eas_yhevarviline_logo_sinine.jpg KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks.jpg Logo_rahandusministeerium.jpg EL_Regionaalarengu_Fond_horisontaalne.jpg EL_Sotsiaalfond_horisontaalne_OIGE.jpg Saarte Koostöökogu